top of page

UNIKALUMAS – trokštamiausia vestuvių tendencija


Neišpildomų svajonių nėra, o kiekviena įsimylėjėlių istorija vestuvių organizatoriui LIUTAURUI GALINIUI – tai ir nauja pradžia, kurioje apgalvota kiekviena smulkmena ir įgyvendinta kiekviena svajonė. „Visuomet sau sakiau, kad „štampo“ niekada neturėsiu. Man patinka kurti skirtingo stiliaus vestuves. Juk niekur nerasime dviejų vienodai įsimylėjusių porų. Kiekviena iš jų unikali, savita. Visi jaunavedžiai svarbiausi, todėl mano tikslas – padaryti viską, kad būtent jų ir tik jų svajonių diena būtų įgyvendinta idealiai“, – sako nepamirštamų švenčių kūrėjas ir kartu džiaugiasi, kad vis daugiau jaunavedžių nusimeta juos ribojusias nuostatas, kokios turėtų būti vestuvės, ir vis dažniau leidžia sau kurti tokias šventes, kokių trokšta jų širdis.


Pasikalbėkime, kuo ypatingi šiuolaikiniai jaunavedžiai? Kuo jie išsiskiria, kuo stebina ir džiugina?

Anksčiau didžiausias krūvis dėl vestuvių idėjų tekdavo nuotakoms, o šiandien savo didžiajai dienai uoliai ruošiasi ir jaunikiai. Man labai džiugu, kad vyrai vis labiau įsitraukia į visą procesą. Manau, daugelis paslaugų tiekėjų daro klaidą, neišklausę abiejų pusių. Kai ne tik klausai, bet ir girdi, o paskui dar ir sugebi abiejų jaunavedžių norus sujungti į bendrą visumą, pavyksta sukurti pačias gražiausias vestuves. Tokias, kurios atsiminimuose išlieka visą likusį gyvenimą. Man, kaip vestuvių organizatoriui, išties gera, kad vis daugiau jaunavedžių net per pirmą susitikimą papasakoja, kaip įsivaizduoja savo šventę, ir kartu siekiame unikalumo, o ne vadinamojo „štampo“.


Kokie ankstesni vestuvių mitai nebegalioja šiuolaikiniams jaunavedžiams?

Iki šiol daugelis vadovaudavosi įvairiausiais prietarais ir varžydavo save dėl neįprastų vestuvinių sprendimų. Vengdavo net įsivaizduoti, kad vestuvėse turėtų vyrauti ne balta, o juoda spalva, arba kad šventė vyktų ne vasaros viduryje, o auksinio rudenio popietę ir, tarkime, trečiadienį. Daug kas baiminosi, kad svečiams tokie sprendimai bus kaip pokštas, tačiau šiuo metu vis daugiau jaunavedžių leidžia sau būti tikraisiais savimi. Šalia to, smagiausia, kad kitokie pasirinkimai žavi ne tik pačius jaunavedžius, bet ir maloniai nustebina artimuosius. Tikriausiai vienas labiausiai mane džiuginančių dalykų yra tas, kad jaunavedžiai vis mažiau svarsto, ką apie juos pagalvos aplinkiniai, ir vadovaujasi savo širdimi, savo autentišku pajautimu.


Kas dabartinių laikų vestuvėse yra populiaru, kalbant apie gėles, spalvas, dekoro elementus?

Vestuvių mados nuolat keičiasi, kaip ir viskas šiame pasaulyje. Be abejonės, klasika yra amžina, bet pasaulinėje rinkoje šiuo metu vyrauja itin suasmenintos tematikos. Vis daugiau klientų renkasi bohemišką aplinką, ypatingus akcentus, atskleidžiančius jų individualumą, savitumą. Esu iš tų vestuvių organizatorių, kuris padrąsina jaunavedžius nebijoti ir net negalvoti, ką apie juos pagalvos kiti. Kai pora sau leidžia svajoti, populiarių dalykų tiesiog nebelieka. Kartu dingsta ir visi madinga ir nemadinga, teisinga ir neteisinga. Jei jaunieji mėgsta ryškias spalvas, kodėl jų vengti savo vestuvėse? Jei patinka juoda – puiku, viskas įmanoma, tik tam reikia pasitelkti profesionalų komandą, kad nestandartinis dekoro pasirinkimas netaptų kiču. Savo darbą išmanantys specialistai sugeba įgyvendinti net neįtikėtiniausias idėjas ir tai padaro skoningai, subtiliai ir originaliai.


Jei jaunieji mėgsta ryškias spalvas, kodėl jų vengti savo vestuvėse? Jei patinka juoda – puiku, viskas įmanoma, tik tam reikia pasitelkti profesionalų komandą, kad nestandartinis dekoro pasirinkimas netaptų kiču.

Šiais laikais matome galybę įvairiausių vestuvinių sprendimų. Kas Jums pačiam yra originalios vestuvės?

Technologijoms užimant vis didesnę mūsų gyvenimo dalį, jų nevengiama ir vestuvėse. Vizualizacijomis sušviesti vestuviniai tortai, valgiaraščių hologramos ir virtualioji realybė suteikia daugybę naujų galimybių įsimintinoms šventėms. Yra tokių sprendimų, leidžiančių artimiesiems šventėse dalyvauti net per nuotolį, tačiau sukuriant ir išlaikant neįtikėtiną įspūdį, kad esi čia pat. Anksčiau tai atrodė neįmanoma. Žinoma, visų mūsų norai ir galimybės skirtingos, o vestuvių organizatoriaus darbas – organizuoti kiekvieno noro įgyvendinimą. Jei esate jaunavedžiai, kurie mėgsta įvairius muzikos festivalius, surenkime jūsų vestivalį! Jei esate mistikos gerbėjai, kodėl gi savo vestuvių šventėje neįkūrus būrėjos kampelio? Pasirinkimų tikrai yra begalybė, tačiau aš visada sakau: „Nekopijuokite draugų, o darykite šventę Sau ir apie Save ir tai bus didžiausias originalumas.“


Kokiais trimis pagrindiniais principais patariate vadovautis jaunavedžiams, kurie šiuo metu planuoja savo vestuves?

Visų pirmiausia, jaunavedžiams patariu galvoti apie save. Stenkitės išryškinti tik jums patiems artimas pažinčių istorijas, simbolius ir taip siekite unikalumo. Vestuvės – tai dviejų mylinčių žmonių šventė. Antra, apsispręskite, kokių vestuvių norite: ar dviejų dienų, ar vienos. Ir, be abejonės, kokia stilistika turėtų vyrauti jūsų vestuvėse. Būtent pagal tai vėliau dėliojamas vestuvių scenarijus, pramogos, atlikėjai, maisto pateikimas ir kiti svarbūs šventės akcentai.

Vis daugiau klientų renkasi bohemišką aplinką, ypatingus akcentus, atskleidžiančius jų individualumą, savitumą.

Liutaurai, paatviraukite, kokio stiliaus vestuves pats svajojate įgyvendinti? Kokiems jaunavedžiams tai pasiūlytumėte?


Kokiems jaunavedžiams tai pasiūlytumėte? Neskirstau vestuvių į svajonių ir ne svajonių. Mano tikslas – sukurti jaunavedžiams JŲ svajonių vestuves. Kaskart organizuodamas vis naujas sakau sau, kad štai suorganizavau svajonių šventę. Ir taip kiekvieną kartą. Gera dirbti savo darbą.Nuotraukos: Nerijus ir Gintarė; Aušros Numavičės; Dariaus Kučio

Dekoras – Flower Couture by MP; ARTrade sprendimaiComments


bottom of page