top of page

Ugnės ir Igno Liaudanskų meilės šventė dvelkė paryžietiška dvasia

LRYTAS.LT | STILIUS | KARAMELĖ


Po prieš penkerius metus įvykusios pažinties meilę vienas kitam prisiekė nekilnojamojo turto brokerė Ugnė Ugianskytė (25 m.) ir verslininkas Ignas Liaudanskas (26 m.).Ketverius metus trukusią draugystę vainikavo paryžietiškos dvasios persmelkta vestuvių šventė. Ugnė ir Ignas susipažino vėlyvą 2016-ųjų rudenį, tačiau vienas apie kitą juodu žinojo dar prieš susipažindami. Nors turėjo bendrų pažįstamų, o ir Vilnius nėra didelis miestas, trumpas pažinties pokalbis įvyko ankstyvą savaitgalio rytą sporto klube. Kad myli, pirmasis prisipažino Ignas.


Austrijoje pakilę į Alpes įsimylėjėliai prisėdo kavinėje, kurioje buvo filmuojama juosta „Spektras“ apie kultinį agentą Džeimsą Bondą. „Ignas žiūrėdamas į akis – to žvilgsnio niekada nepamiršiu – ištarė man: „Ugne, myliu tave.“ Prisiminus tą akimirką šiurpas per kūną vis dar eina“, – sakė po vestuvių ponia Liaudanskiene tapusi Ugnė. Vos pradėję organizuoti vestuves Ugnė ir Ignas aiškiai žinojo, kokios šventės norėtų. „Mums buvo svarbiausia, kad šalia būtų šeima ir artimiausi draugai. Turime dideles šeimas, nemažą būrį draugų, tad šventė išėjo nemaža. Esame beprotiškai laimingi, kad mylimiausi žmonės buvo su mumis ir visi kartu sukūrėme gražiausią gyvenimo šventę“, – sakė nuotaka.


Ketverius metus trukusią draugystę vainikavo paryžietiškos dvasios persmelkta vestuvių šventė. Sužadėtiniai apie vestuvių pokylį pradėjo galvoti 2019-aisiais, kai pasaulio dar nebuvo sustingdžiusi pandemija. „Mūsų vestuvės turėjo vykti 2020-aisiais Palangoje. Vėjas, jūra, kopos, smėlis – tas laisvės pojūtis sukuria kitokią emociją tiek svečiams, tiek ir mums. Palanga – mūsų miestas, į jį dažnai vykstame pailsėti, pravėdinti minčių, atsipūsti nuo darbų, ir nesvarbu, ar tai žiema, ar vasara. Tačiau, kaip sakoma, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi – taip mums ir nutiko. Šventė turėjo vykti vienoje Palangos vilų. Nors 2020-ųjų vasarą nebuvo labai daug suvaržymų, sprendimą dėl šventės datos norėjome ir turėjome priimti pavasarį. Nusprendėme nerizikuoti ir ramiai išlaukti savo šventės, todėl ją nukėlėme lygiai metams – tas pats mėnuo, ta pati diena, tik pasikeitė šventės erdvė“, – sakė gimtajame mieste susituokę Liaudanskai.


Ugnė ir Ignas Liaudanskai meilę prisiekė Šv.Mikalojaus bažnyčioje Vilniuje. Jaunavedžių santuoką palaimino klebonas Aušvydas Belickas. Aušros Numavičės nuotr. Po apsikeitimo aukso žiedais Šv.Mikalojaus bažnyčioje jaunavedžiai su svečiais susitiko viešbučio „Esperanza Resort & SPA“ restorane. „Ši vieta, gerai pažįstama ir patikrinta laiko, atitiko visus kriterijus. Labai norėjome, kad vestuvių stilistika būtų nestandartinė ir neįprasta, primintų „Costes“ viešbutį Paryžiuje. Rezultatas pateisino lūkesčius – vestuvių dekoras buvo subtiliai seksualus, išties pasijutome lyg Paryžiuje – apie tai ir svajojome. Mantas Petruškevičius puikiai įgyvendino mūsų viziją ir viskas pavyko dar geriau, nei tikėjomės“, – džiaugėsi nuotaka.


Po apsikeitimo aukso žiedais bažnyčioje jaunavedžiai su svečiais susitiko viešbučio „Esperanza Resort & SPA“ restorane. Šventės organizacinius rūpesčius pora patikėjo vestuvių organizatoriui Liutaurui Galiniui. „Prisipažinsime, nerimauti nebuvo dėl ko. Nei akimirkai nebuvo kilę abejonių ar baimių, kad kas nors gali nepavykti. Liutauras puikiai susidorojo su visais organizaciniais niuansais – mūsų nevargino nei klausimais, nei komentarais. Jis nėra tik organizatorius – per šventės planavimo procesą supratome, kad jo požiūris į darbą yra kiek kitoks: jis be galo kruopštus, talentingas, preciziškai į kiekvieną detalę žvelgiantis asmuo“, – komandos pasirinkimu džiaugėsi Ugnė. Vestuvių dieną netrūko malonių staigmenų. Ugnei ir Ignui patinka fejerverkai, tad kartu su svečiais juodu mėgavosi virš Ungurio ežero nušviestu dangumi.


Virš Ungurio ežero žybtelėjo fejerverkų puokštė. „Šventėje neturėjo būti jokio atlikėjo, tačiau artėjant vestuvėms nusprendžiau, kad noriu tiek Ignui, tiek mūsų svečiams padovanoti gyvos muzikos pasirodymą, tad vestuvėse koncertavo Gintė Sičiūnaitė. Dauguma nustebo, kai į sceną įžengė mūsų draugė Milita Daikerytė ir atliko du kūrinius. Vieną dainų – „Tarp tavęs ir manęs“ – galima pavadinti mūsų paauglystės himnu. Tai daina, kurią dainuodavo visi draugai per įvairius gimtadienius, susitikimus nuo pat 14 metų“, – prisiminė Ugnė. Vakaro kulminacija tapo tėvų dovana jaunavedžiams.Skaitykite daugiau: https://bit.ly/3Jfb8TE

Comments


bottom of page