top of page

Simona ir Jonas Nainiai surengė 10-ųjų vestuvių metinių šventę: būrys draugų ir jautrūs laiškai


Lygiai prieš dešimt metų, viena gražiausių pramogų pasaulio pora Jonas ir Simona Nainiai atšventė unikalias ir netradiciškas vestuves – artimuosius ir draugus sukvietė į naktinį klubą, atsisakydami oficialių vakarienių, įpareigojančios aplinkos ir surengdami vakarėlį, kurio draugai iki šiol nepamiršo. Šiandien, po dešimties metų santuokoje, Jonas ir Simona nusprendė šį jubiliejų paminėti ypatingai, sukviesdami bičiulius ir artimuosius į jų meilę simbolizuojančią šventę.„Šie metai mums jubiliejiniai. Man sukako 35-eri, Jonui – 40, o mūsų santuokai – dešimtmetis. Likus vos kelioms savaitėms iki sukakties, Jonas uždavė teisingą klausimą – kokias dar šventes švęsti, jei ne tokias, kurios kupinos didžiulių vertybių, rašoma pranešime spaudai.


Norėjome tokią progą paminėti ypatingai, su mylimais savo žmonėmis ir surengti dar vieną šventę, kurios draugai negalėtų pamiršti. Nusprendėme viską daryti nestandartiškai – jokios įžadų atnaujinimo ceremonijos, jokio sėdėjimo prie stalų ar baltų mišrainių – tiesiog vakarėlis, kuris leistų atšvęsti meilę ir stiprias santuokos vertybes.Žinojau, kad bičiulius Liutauras Gailinis padės mūsų viziją įgyvendinti nepaisant to, kad iki šventės buvo likusios kelios savaitės, o Robertas Kalinkinas išpildys mano norimos suknelės viziją. Viskas pranoko visus įmanomus lūkesčius“, – apie vos per porą savaičių surengtą šventę pasakoja Simona Nainė. Pora savo šventei pasirinko vietą, kurioje pats Jonas lankosi kone kasdien. Sostinės senamiestyje įsikūrusį „Meating Room“ įspūdinga šventės vieta pavertė Manto Petruškevičiaus kurtas dekoras, o Nainiai nusprendė pasirinkti svečių neįpareigojančią juodai-baltos aprangos temą. Organizuoti dešimtmečio sukakties šventę garsi pora patikėjo populiariam vedybų planuotojui Liutaurui Galiniui. Pasveikinti poros metinių proga atvyko 70 žmonių, tarp kurių bičiuliai Lukas Gricius, Natalija Bunkė su vyru Edgaru, Robertas Kalinkinas su žmona, Erika ir Merūnas Vitulskiai, Liepa Mondeikaitė su vyru Evaldu, Saugirdas Vaitulionis, Mantas Katleris, Ignas Lelys bei daugelis kitų.


„Atrodo, kad tas dešimtmetis santuokoje prabėgo labai greitai. Daug išmokome, daug pasiekėme, daug pamatėme, daug patyrėme. Kartu ir toliau augame ir turime ryšį, kuris nuolatos tik stiprėja. Dabar yra mūsų laikas, kai abu jaučiame visišką pilnumo ir ramybės jausmą. Mums abiem santuoka labai svarbi. Ir tikrai ne žiedas, ne pavardės keitimas ir ne šventė keičia dviejų žmonių požiūrį vienas į kitą, bet pagarba, supratimas, atlaidumas ir priėmimas žmogaus ne tik tada, kai viskas gerai, o galiausiai – esminis supratimas, ką iš tikrųjų reiškia santuoka.


Niekas nebebūna taip kaip anksčiau, nebegyveni vedinas principų, nebepriimi neapgalvotų sprendimų ir kai blogai – tikrai neapsisuki ir neišeini, nes juk davei žmogui pažadą kartu būti ne tik tada, kai gera“, – apie judviejų su Jonu ryšį ir kartu išmoktas pamokas pasakoja Simona Nainė. Ir nors šį vakarą Jonas ir Simona mini savo santuokos dešimtmečio jubiliejų, kartu jie – jau septyniolika metų. Abu patikina, jog per tiek metų – būta tikrai visko, bet vieningai sutaria, kad slapto recepto laimingai santuokai visiems vienodo tikrai nėra. Pora sako, jog svarbiausia yra suprasti, kad nors ir vieną dieną gali pradėti jaustis nebe tokiu laimingu, tai niekuomet nereikš, jog santuoka nepasisekė. Juk laiminga santuoka – nuolatinis dviejų žmonių darbas, o sunkios dienos – tik etapai, kurie praeina. „Su Simute susipažinome, kai man buvo 23, o jai – vos 18 metų. Pamenu, jog tada tikrai negalvojome, kad kartu nugyvensime septyniolika metų. Pasimatėme viename renginyje, o vėliau ji man parašė per pažinčių svetainę, nors visiems ir pasakoja, kad pirmas parašiau aš. Buvau vos ką tik laimėjęs realybės šou „Ideali pora“ ir apie rimtus santykius negalvojau. Bet susitikimas po susitikimo ir gyvenimas apsivertė. Supratau – tai mano žmogus. Mums tuokiantis kunigas manęs klausė, kas bus kai vieną dieną atsikelsiu ir suprasiu, kad nebesu toks laimingas, koks tuokiantis buvau su savo žmona. Šie žodžiai man giliai įstrigo visiems laikams. Supratau, jog santuoka tai ne nuolatinė laimė. Tai viskas – visos įmanomos emocijos. Blogos dienos, sunkios dienos, ir visų kitų įmanomų akimirkų priėmimas besąlygiškai mylint savo žmogų ir visada stovint šalia. Aš žinau, kad šalia manęs – mano svajonių moteris. Kiekvieną dieną ja žaviuosi ir įsimyliu vis labiau“, – dalinasi Jonas Nainys. Savo šventę pora pavertė ypatinga ne tik sau, bet ir savo draugams – kiekvienam iš jų parašė po padėką, už tai, ką šie atnešė į jų gyvenimą, o taip pat atkūrė ir prieš dešimtmetį Vilniaus Rotušės aikštėje su visais vestuvių svečiais darytą kultinę nuotrauką. Vakaro metu svečiai ne tik buvo įtraukti į specialiai jiems paruoštus žaidimus, bet ir linksminosi koncertuojant Donatui Montvydui.Savo specialius pasirodymus draugams padovanojo ir Natalija Bunkė bei Merūnas Vitulskis. Staigmenų turėjo ir patys Nainiai – abu garsiai pasidalino jautriais ir meilės kupinais laiškais vienas kitam, o Simoną Jonas pradžiugino ir įspūdingu žiedu su deimantu. „Prieš įteikdamas jai dovaną, pasakiau, jog tris ji jau turi, tad tai bus ketvirtasis dalykas, kurio jai trūksta. Norėjau, kad ji rimtai išsigąstų, galvodama, kad gaus ketvirtą šunį. Nes jau prieš mėnesį sulaukusi trečiojo, kaip reikiant nustebo“, – juokiasi ypatinga dovana žmoną nustebinęs Jonas Nainys.


Comments


bottom of page