top of page

Liutauras Galinis – apie brangiausias organizuotas vestuves: išeitų ne tik butas Vilniuje


Vienas žinomiausių renginių organizatorių Liutauras Galinis neseniai apsilankė Palangoje įsikūrusioje „Power Hit Radio“ studijoje, kurioje papasakojo apie savo darbą, pažėrė patarimų būsimiems jaunavedžiams ir atskleidė, kokias brangiausias vestuves jam yra tekę organizuoti.„Power popietėje“ apsilankęs L. Galinis pasakė, kodėl planuojant vestuves tai reikėtų daryti su švenčių organizatoriaus pagalba. Pasak vyro, patys šventes rengiantys žmonės dažnai nepagalvoja apie elementarius dalykus. Vienas iš jų – vestuvių dieną dažnai praverčiantys siūlai. „Jie ne kartą pravertė mano nuotakoms, naujos suknelės kartais plyšta. Reikėtų pasiimti ir vandens buteliuką į automobilį, jei lauke būna 30 laipsnių, taip pat vyriškas „pėdutes“. Tokių smulkmenų žmonės dažnai neapgalvoja. Aš visada turiu savo krepšelį, kurį duodu jaunavedžiams. Ten yra vaistai nuo galvos skausmo, pleistrai. Vyrai dažnai galvoja, kad jų batai netrina ir užsideda juos pirmąkart vestuvių rytą. Tuomet man tenka kojas šiek tiek paklijuoti. <...> Krepšelyje taip pat yra siūlai, adata ir dar keletas slaptų dalykų, kuriuos atėję pas mane galite sužinoti“, – sakė L. Galinis.


Žinomas švenčių organizatorius pasakojo, kad jo paslaugas užsisakantys žmonės gauna pilną vestuvių organizavimą – nuo scenarijaus parašymo, vietų generavimo iki atlikėjų parinkimo. Liutauro teigimu, renkantis vestuvių atlikėjus svarbu atkreipti dėmesį į bendrą šventės stilistiką – jei vestuvės organizuojamos retro stiliumi, nederėtų rinktis pop dainininko.


Laidos vedėjui pasiteiravus, į ką pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį planuojant vestuves, L. Galinis teigė, kad pirmas žingsnis – pagalvoti apie svečių skaičių, šventės trukmę ir miestą. Vyras rekomendavo, kad optimaliausias variantas pradėti organizuoti vestuves – prieš metus laiko. „Power Hit Radio“ studijoje apsilankęs Liutauras taip pat atskleidė, kokias brangiausias vestuves jam teko organizuoti. Nors švenčių organizatorius negalėjo pasakyti konkrečios sumos, jo tikinimu, už šias vestuves būtų galima įsigyti gerą butą Vilniuje ir dar kotedžą Palangoje. „Įsivaizduokit, nuotakos suknelė važiavo su dviem apsaugos automobiliais, nes buvo inkrustuota deimantais. Antrai vestuvių dienai iš užsienio atskrido labai populiari, pasaulinio lygio muzikos grupė, o vedėjas „Instagram“ paskyroje turėjo penkis milijonus sekėjų. Šias vestuves užsakė labai jauni žmonės, kurie nebuvo lietuviai, bet šventė čia tris dienas“, – atskleidė jis.


Comments


bottom of page