top of page

„L'Officiel Lithuania“ mados vakare – būrys garsenybių ir E. Rainio naujausia kolekcija


Prasidėjus naujam mados sezonui, žurnalas „L'Officiel Lithuania“ surengė šventinį vakarą, kurio metu kviestiniams svečiams pristatytas ne tik naujasis numeris, bet ir nauja dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija.Žurnalas „L'Officiel Lithuania“ pakvietė svečius į rudens sezono atidarymo vakarą, kupiną mados, šypsenų, muzikos ir naujienų. Užburiančiu renginiu rūpinosi vienas populiariausių šalies renginių organizatorių, „Lgvestuves.lt“ įkūrėjas Liutauras Galinis, o kerinčiu renginio dekoru jau ne pirmą kartą pasirūpino žymus Lietuvos dekoratorius Mantas Petruškevičius, greta restorano „La Capital“ sukūręs puošnią vakaro erdvę.


Svečius pasveikino vakaro vedėjas Žygis Stakėnas, o „L'Officiel Lithuania“ prodiuserė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė pasidžiaugė vasarą pristatytos stiliaus programėlės „SOS-Style“ sėkme ir pranešė apie šį rudenį pasirodysiančias naujienas – „L'Officiel Lithuania Kids“ ir „L'Officiel Lithuania Voyage“ numerius. O „L'Officiel Lithuania Hommes“ vyr. redaktorius Saugirdas Vaitulionis, pristatydamas naujausią žurnalą, susrinkusiems svečiams linkėjo naujų iššūkių ir gyvenimą gerti dideliais gurkšniais. Renginyje pristatyti nauji „L'Officiel Lithuania“ ir „L'Officiel Lithuania Hommes“ rugsėjo numeriai, kurių viršeliuose skaitytojai šįkart išvys gerai žinomus Lietuvos pramogų pasaulio veidus – vieną populiariausių jaunosios kartos dainininkių Jessicą Shy ir dailininką bei fotografą Algį Kriščiūną.


Mados vakaro akcentu tapo vieno garsiausių Lietuvos dizainerių E. Rainio kolekcija. Tai jau trečiasis kartas, kai dizaineris „L'Officiel Lithuania“ šventėje pristato savo kūrybą. Naujoji kolekcija alsavo devintuoju dešimtmečiu, garsėjusiu savo drąsiais ir ryškiais sprendimais mados pasaulyje. Kolekcijoje aiškiai atsispindėjo šis laikotarpis: platūs pečiai priminė tuomet madingus kostiumus, o nuogos nugaros suteikė modeliams šiuolaikiškumo ir seksualumo. Spalvų paletė džiugino akis ryškia rožine, sultinga geltona, ekspresyvia violetine ir aistringa raudona, suteikusiomis drąsos ir energijos. „Kolekcijai siekiau sukurti drabužius, kurie atspindėtų didmiesčio dinamiką ir moterų troškimą išsiskirti. Kiekvienas modelis čia yra įvairovės, griežtų siluetų, aiškių formų ir ryškių spalvų simfonija“, – pasakojo dizaineris E. Rainys.


Po kolekcijos pristatymo šurmuliuojančių svečių laukė užkandžiai, pramogos, grožio ir stiliaus naujienų pristatymai bei dar viena staigmena – dainininkės Jessicos Shy koncertas. Vakaras tęsėsi DJ Manto Stuk muzikiniais ritmais, dovanų dalybomis ir naujo mados sezono aptarimu – juk būtent rugsėjis žymi svarbiausių mados savaičių pradžią, kurios įsuka į nesibaigiantį mados tendencijų ir stiliaus naujienų ratą.
Comments


bottom of page