top of page

Italijoje susituokusi Vaida Skaisgirė: „Nepamenu, kada jaučiausia tokia laiminga, rami, mylinti..."

lrytas.lt


Liepos 29-osios popietę Italijoje susituokusi televizijos laidų prodiuserė Vaida Skaisgirė (31 m.) paviešino vestuvių akimirkas.Aukso žiedus su mylimuoju Elvinu Bernatavičiumi (41 m.) moteris sumainė praėjus beveik metams nuo sužadėtuvių. Ceremonijos dieną šventės akimirkomis socialiniuose tinkluose dalijosi nuotakos bičiuliai. Apie asmeninį gyvenimą neatviraujanti Vaida antrąją vestuvių dieną paviešino tuoktuvių kadrus. READ MORE Vedybinį gyvenimą moteris pradės nauja pavarde – tapo ponia Poderyte-Bernataviče.


„Aš, Vaida, imu tave, Elvinai, savo vyru ir prisiekiu visada būti tau ištikima: kai laimė lydės ar vargas suspaus, kai sveikata tvers ar ligos suims, – visą gyvenimą tave mylėsiu ir gerbsiu. Tepadeda man Dievas!


Šiais visiems puikiai žinomais santuokos priesaikos žodžiais ir norėčiau pabaigti savo pasisakymą mūsų svarbiausios šventės proga ir iš anksto kolegų iš žiniasklaidos padėkoti už supratimą. Atsiprašau, kad neatsakau į skambučius ir žinutes.


Viskas, ko norisi, tai džiaugtis ČIA ir DABAR. Nesakau, kad laimė mėgsta tylą, nesakysiu ir kitų banalių frazių. Gal tik pasakysiu, kad ateina laikas, kai ir pačiai tampa nebeįdomu skaityti istorijas apie vestuvinius batelius, sukneles ir kitas smulkmenas, ir visai išblėsta noras būti tokių istorijų heroje.


Tad viskas, ką šiandien norisi pasakyti, davus lemiamą priesaiką mylėti, kol mirtis išskirs, yra tai, jog nepamenu, kada jaučiausia tokia laiminga, rami, mylinti ir mylima, kokia esu šiandien ir pastaruosius beveik du metus. Tikiuosi ir tikiu, tai niekada nesibaigs.


Tikiuosi ir linkiu, kad kuo daugiau žmonių yra ar bus lemta pajusti tą patį. Su meile, Vaida Poderytė-Bernatavičė“, – socialiniame tinkle rašė Vaida.


Vestuvių ceremonija surengta Miros mieste, Veneto regione, Venecijos provincijoje – vos 24 km nuo Venecijos. „Relais & Chateaux“ tinklui priklausančią vilą „Franceshi“ baltų rožių žiedais išdabino floristas Mantas Petruškevičius, šventę organizavo asmeninių švenčių planuotojas Liutauras Galinis.


Sutuoktinius ceremonijos dieną įamžino lietuvių fotografų duetas – Gintarė Pašukonytė ir Nerijus Šmigelskis.


Ši santuoka V.Skaisgirei – antroji. 2013-ųjų liepą moteris Barbadose susituokė su prodiuseriu Rolandu Skaisgiriu (53 m.).


Santykiuose Vaida pagimdė pirmąją jųdviejų atžalą – sūnų Atą (9 m.).


Skaitykite daugiau: https://bit.ly/3Elfp8EComments


bottom of page